SPL Suojelumestaruuskilpailut 2017

  Henkilökohtaiset tulokset

 joukkuekohtaiset tulokset   osallistujalista
 tilastot   ajankohtaista
 Viimeisen 60min aikana päivitetyt punaisella    (Korosta 15min 30min 60min 2 tunnin 4 tunnin aikana lisätyt tulokset)
luett.
nro
suor.
nro
rekkari Nimi Ohjaaja Ao A B C Yht. VIK Sij.
15 51 FI14501/13 spn  QUESTA ARITAR BASTET Sauli Vatanen Itä-Helsinki 100  V 95 SG 93 SG 288  V a 1.
37 53 FI51158/11 spu  NADIR VON DER MAUSEBREEDE Tommi Vanhala Kotka 96  V 96  V 95 SG 287  V a 2.
27 52 FI53583/12 spu  FLUSS-STRAND BLACK JUAN IBENEZ Antti Ahtola Keski-Karjala 97  V 90 SG 91 SG 278 SG a 3.
31 10 FI25541/12 spu  BACTEROIDES FURIOSO Pekka Kuitunen Kotka 90 SG 91 SG 96  V 277 SG a 4.
39 24 FI13439/11 spu  SYMPPIS DUUDSON Joonas Kaskenaho Kuopio 95 SG 87  G 95 SG 277 SG a 5.
30 20 FI38925/13 spu  YOSHI Z LADSTEINA Riikka Byckling Kotka 97  V 82  G 96  V 275 SG a 6.
60 47 FI21063/13 spu +BACTEROIDES JABO Anu Laaksolehto Saimaa 83  G 93 SG 96  V 272 SG a 7.
16 30 FI51779/11 spu +RASPUTIN VON DER MAHLER-MEISTER Mika Leskelä Itä-Pirkanmaa 94 SG 89  G 88  G 271 SG a 8.
49 6 FI26571/12 spu  RUSKAMÄEN OTSO Jarno Pääkkönen Nurmijärvi 90 SG 88  G 91 SG 269  G a 9.
32 11 FI24583/11 spu +SCHLEUSENTOR TIGGER Raimo Laakko Kotka 83  G 89  G 94 SG 266  G a 10.
3 33 FI56802/13 spu  LYNXFELSEN AREK Jusa Koivisto Forssa 95 SG 87  G 83  G 265  G a 11.
62 57 FI34261/11 spu  AISSAN ERNEST Tita Poikonen Savo-Karjala 89  G 83  G 91 SG 263  G a 12.
5 37 FI52336/12 spu  YASCO VOM HAUS KASFELD Rami Leino Forssa 88  G 87  G 88  G 263  G a 13.
11 8 FI15547/11 spu  THIARCO EXTRA-TERRESTRIAL Tomi Alanen Itä-Helsinki 95 SG 78  B 89  G 262  G a 14.
20 59 FI56853/13 spn  GERDA VOM RÖHNSALER BACH Tuija Hautala Itäkarjala 97  V 81  G 84  G 262  G a 15.
8 16 FI16836/13 spu +GRAUGEBOREN TAREK Ilpo Andersson Helsinki 89  G 79  B 93 SG 261  G a 16.
53 3 FI16527/14 spn  ZORA VON HAUS PIXNER Kati Kunvik Pori 86  G 83  G 90 SG 259  G a 17.
61 49 SZ2251819 spu  CODAR CANIL DHARMA KOKX Jukka Vanhanen Saimaa 90 SG 89  G 80  G 259  G a 18.
18 1 FI29761/12 spu  JAMOSCH DARK Tini Mäkelä Itä-Pirkanmaa 98  V 89  G 71  B 258  G a 19.
35 45 MET7327/13 spu  HUGO VON DER YEZO Toni Silventoinen Kotka 78  B 82  G 96  V 256  G a 20.
6 43 FI56803/13 spu  LYNXFELSEN AYHAN Jaana Nyman Forssa 85  G 81  G 86  G 252  G a 21.
38 62 FI21375/13 spn  NOBLETIC'S YLLÄTYS Ville Hatakka Kuopio 70  B 88  G 92 SG 250  G a 22.
33 29 FI39505/13 spu +XORRO VOM SMARAGDWALD Harriet Läike Kotka 85  G 73  B 92 SG 250  G a 23.
29 36 FI53585/12 spu  FLUSS-STRAND JURA Kati Matinlauri Keski-Karjala 87  G 90 SG 70  B 247  G a 24.
2 5 FI53292/15 spu  QUJO VOM GRENZLAGER Juha Kiminki Forssa 93 SG 75  B 77  B 245  G a 25.
10 63 FI17842/13 spn  EASY VOM WOLFSFRIEDE Marjaana Vihervuori Imatra 91 SG 71  B 82  G 244  G a 26.
55 58 FI44524/10 spu  SVARZEKOKS JERE Karinka Saine Pori 90 SG 78  B 76  B 244  G a 27.
69 38 FI12073/11 spu  STONEMAN´S EGO Rauno Vartiainen Wasa 85  G 75  B 82  G 242  G a 28.
41 26 FI54451/10 spu  GRAUENFELD OWAX Teija Pesonen Kuopio 93 SG 70  B 79  B 242  G a 29.
47 61 FI26575/12 spn  RUSKAMÄEN OLGA Keijo Latvala Nurmijärvi 94 SG 70  B 77  B 241  G a 30.
4 34 FI54448/10 spn  GRAUENFELD OLEKTA Mari Koivisto Forssa 74  B 77  B 88  G 239  B a 31.
34 40 FI49884/11 spu  TROYEN'S BLUFFI Kati Saine Kotka 76  B 76  B 85  G 237  B a 32.
44 2 FI26866/12 spu  FINN VON DI CAPRIO Marika Ikonen Lahti 79  B 72  B 83  G 234  B a 33.
40 31 FI38675/11 spu  TRIWINDAS EXELON Joonas Mäkelä Kuopio 80  G 72  B 82  G 234  B a 34.
56 56 FI49882/11 spu  TROYEN'S BUUGI Janina Vesala Pori 70  B 83  G 77  B 230  B a 35.
25 17 FI44376/12 spn  SOL AQUILA'S ARYA Aki Kallatsa Kemi 70  B 89  G 70  B 229  B a 36.
46 12 FI10638/11 spu  SISSINHEIMON KEPPONEN Roope Rinne Länsi-Uusimaa 70  B 81  G 70  B 221  B a 37.
13 55 FI45677/14 spu  IRGO Z KRAJE HUSITU Virpi Skuras Itä-Helsinki 95 SG 54  M 90 SG 239  M a
42 7 fi21370/13 spu  NOBLETIC'S YERMU Markku Roivainen Kuopio 63  M 82  G 87  G 232  M a
65 15 FI22980/13 spn  SOOTTOE'S FIFI Sonja Lehtinen Turku 42  M 80  G 80  G 202  M a
50 13 CMKU/DS/100630/15 spu  WITO VIKAR Ilkka Okkonen Oulu 70  B 57  M 72  B 199  M a
48 4 FI16566/10 spn +AUFRUHR DINA Kirsi Niinimaa Nurmijärvi 89  G 30  M 73  B 192  M a
26 54 FI26952/13 spu  ABENDSTURM ALCAPONE Janne Vaara Kemi 10  M 86  G 93 SG 189  M a
70 27 FI36023/11 spn  SYMPPIS ELMA Marika Mäkelä - 55  M 60  M 74  B 189  M a
59 19 FI36589/10 spu  GELADIUS ILOR Jukka Airas Saimaa 12  M 86  G 89  G 187  M a
63 32 FI46826/12 spn  KLOPOTES BERTTA Elina Manninen Tampere 12  M 92 SG 81  G 185  M a
58 28 FI11080/13 spn +TROYEN'S EHKÄ SUN Riikka Veikkanen Röykkä 12  M 81  G 90 SG 183  M a
54 42 FI36161/09 spu  ÜBERDORFS HEIKKONE Jussi Pitkänen Pori 4  M 76  B 91 SG 171  M a
9 60 FI60412/10 spn  MOCCA'S CANDY Barbro Dunderfelt Helsinki 90 SG 75  B Su 14:10 165 ng
1 50 FI56804/13 spn  LYNXFELSEN AFRA Autio Sirpa Forssa 82  G 72  B Su 09:07 154 ng
17 44 FI16745/10 spn  THIARCO CORA Taija Leskelä Itä-Pirkanmaa 2  M 76  B 73  B 151  M a
19 18 FI11196/10 spu  MUSKETEER'S HARI Vesa Kuosmanen Itäuusimaa 68  M 83  G Pe 09:44 151 ng
51 21 FI19772/12 spu  BRASKO Jukka salkosalo Oulu Su 12:30 62  M 82  G 144 a
64 41 FI58373/11 spu  GRAUGEBOREN ENTER Ari menna Tampere 61  M 65  M La 14:48 126 ng
14 48 FI48954/11 spn  KUSTMARKEN'S TAIGA Pia Vatanen Itä-Helsinki 93 SG Su 10:28 La 11:32 93 ng
43 22 FI45010/09 spu  NOBLETIC'S WALO Reija Sihvola Kuopio Su 12:30 La 07:25 Pe 15:15
57 14 FI49886/11 spu  TROYEN'S BOIKOTTI Kirsi Lindgren Röykkä Su 11:30 La 12:28 Pe 10:40
28 46 FI43570/09 spu +MUSKETEER'S GÜNTHER Harri Lindström Keski-Karjala Pe 09:00 Su 10:09 La 11:58
52 35 FI38856/11 spn  GITTAS FREIJA Nässlin Nina Pietarsaarenseutu La 11:15 Su 10:59 Pe 18:13
24 FI38671/13 spu  AIKEN LAMBORGHINI Ari Saari Kanta-Häme
66 23 FI40551/13 spn  ARCTIUM ACERI Arita Malin Turku Su 11:30 La 07:50 Pe 15:01
68 25 FI25692/12 spu  BACTEROIDES GORRI Jussi Hakomäki Wasa Su 13:45 Pe 08:29 La 11:41
7 FI16433/12 spu  BACTEROIDES HOLFIN Pirjo Rytkönen Forssa
12 FI45638/13 spu  BOREUS VOM HAUS KASFELD Tomi Niemelä Itä-Helsinki
67 FI37572/09 spu  TRIPLAN HARMAJA Jukka Rask Turku
21 39 FI26032/11 spu  STROH'S MAXIMAG Esko Nykänen Itäkarjala Pe 10:00 Su 07:25 La 15:14
22 FI53109/13 spu  JABINA XORO Ulla Komppa Jokela
45 FI25540/12 spu  BACTEROIDES FUDU Terhi Laaja Länsi-Uusimaa
36 9 FI39511/13 spn  ALFA VON DER BURG BILSTEIN Susanna Tunturi Kotka Su 09:00 La 10:09 Pe 12:45
23 EJ28936/13 spu  JAMOSCH GUARD Satu Jore Kanta-Häme
Sivu päivittyy automaattisesti 2 minuutin välein. Voit järjestellä tuloksia painamalla haluamaasi otsikkorivin kohtaa.