SPL Suojelumestaruuskilpailut 2018

  Henkilökohtaiset tulokset

 joukkuekohtaiset tulokset   osallistujalista
 tilastot   ajankohtaista
 Viimeisen 30min aikana päivitetyt punaisella    (Korosta 15min 30min 60min 2 tunnin 4 tunnin aikana lisätyt tulokset)
luett.
nro
suor.
nro
rekkari Nimi Ohjaaja Ao A B C Yht. VIK Sij.
40 8 FI21063/13 spu +BACTEROIDES JABO Anu Laaksolehto Saimaa 98  V 91 SG 97  V 286  V a 1.
21 36 FI49886/11 spu  TROYEN'S BOIKOTTI Kati Saine Kotka 98  V 93 SG 92 SG 283 SG a 2.
36 24 FI38554/14 spu  AIRASUDEN BOSS Minna Jutila Oulu 97  V 96  V 90 SG 283 SG a 3.
18 13 FI38925/13 spu  YOSHI Z LADSTEINA Riikka Byckling Kotka 98  V 91 SG 91 SG 280 SG a 4.
4 35 FI15547/11 spu  THIARCO EXTRA-TERRESTRIAL Tomi Alanen Itä-Helsinki 91 SG 90 SG 93 SG 274 SG a 5.
5 30 FI17989/13 spu  GRAUENFELD PRAGO Jari Kantoluoto Itä-Helsinki 96  V 84  G 93 SG 273 SG a 6.
7 1 FI26032/11 spu  STROH'S MAXIMAG Esko Nykänen Itäkarjala 91 SG 87  G 94 SG 272 SG a 7.
6 3 FI14501/13 spn  QUESTA ARITAR BASTET Sauli Vatanen Itä-Helsinki 99  V 90 SG 83  G 272 SG a 8.
35 33 FI45677/14 spu  IRGO Z KRAJE HUSITU Virpi Skuras Nurmijärvi 95 SG 89  G 86  G 270 SG a 9.
8 32 FI51779/11 spu +RASPUTIN VON DER MAHLER-MEISTER Mika Leskelä Itä-Pirkanmaa 94 SG 93 SG 83  G 270 SG a 10.
46 6 FI19027/15 spn  AIRASUDEN DEMON Anu Sormunen SPL 95 SG 89  G 85  G 269  G a 11.
39 38 FI11080/13 spn +TROYEN'S EHKÄ SUN Riikka Veikkanen Röykkä 95 SG 90 SG 84  G 269  G a 12.
27 21 FI56255/16 spu  DIEGO WOLKAR Janne Saari Länsi-Uusimaa 97  V 77  B 93 SG 267  G a 13.
22 7 FI21375/13 spn  NOBLETIC'S YLLÄTYS Ville Hatakka Kuopio 84  G 89  G 92 SG 265  G a 14.
17 14 FI53583/12 spu  FLUSS-STRAND BLACK JUAN IBENEZ Antti Ahtola Keski-Karjala 86  G 88  G 89  G 263  G a 15.
25 28 FI56805/13 spn  LYNXFELSEN AQVA Mari Koivisto Länsi-Häme 96  V 80  G 87  G 263  G a 16.
12 12 FI16527/14 spn  ZORA VOM HAUS PIXNER Elise Luttinen-Aho Jokela 73  B 93 SG 92 SG 258  G a 17.
37 19 FI19772/12 spu  BRASKO Jukka Salkosalo Oulu 96  V 75  B 86  G 257  G a 18.
16 17 FI26952/13 spu  ABENDSTURM ALCAPONE Janne Vaara Kemi 71  B 93 SG 92 SG 256  G a 19.
9 26 FI29502/15 spu  THIARCO INCOGNITO Mari Syvänen Itä-Pirkanmaa 86  G 80  G 88  G 254  G a 20.
23 37 FI15500/13 spn  TUNTEMATTOMAN CANTH Tiina Salomäki Kärkölä 93 SG 87  G 74  B 254  G a 21.
31 31 EJ56803/13 spu  LYNXFELSEN AYHAN Jaana Nyman Nurmijärvi 96  V 88  G 70  B 254  G a 22.
1 20 FI56804/13 spn  LYNXFELSEN AFRA Sirpa Autio Forssa 95 SG 70  B 85  G 250  G a 23.
29 23 FI28374/12 spn  VINCOS CODESAN Hannele Koivu Nurmijärvi 90 SG 75  B 80  G 245  G a 24.
44 29 FI25692/12 spu  BACTEROIDES GORRI Jussi Hakomäki Wasa 95 SG 78  B 72  B 245  G a 25.
14 18 FI44376/12 spn  SOL AQUILA'S ARYA Aki Kallatsa Kemi 89  G 85  G 70  B 244  G a 26.
3 15 FI60412/10 spn  MOCCA'S CANDY Barbro Dunderfelt Helsinki 85  G 78  B 75  B 238  B a 27.
33 41 FI55049/12 spu +REIKON IMMER WIEDER Tiina Sara Nurmijärvi 97  V 70  B 71  B 238  B a 28.
20 34 MET7327/13 spu  HUGO VON DER YEZO Virpi Matikainen Kotka 71  B 70  B 92 SG 233  B a 29.
15 4 CMKU/DS/100630/15 spu  WITO VIKAR Ilkka Okkonen Kemi 83  G 65  M 78  B 226  M a
2 10 FI16836/13 spu  GRAUGEBOREN TAREK Ilpo Andersson Helsinki 80  G 64  M 70  B 214  M a
45 9 FI14002/13 spu  KUSTMARKEN'S XAVIER Marika Punola SPL 92 SG 47  M 70  B 209  M a
19 11 FI39505/13 spu +XORRO VOM SMARAGDWALD Harriet Läike Kotka 13  M 70  B 96  V 179  M a
10 25 FI21371/13 spu  NOBLETIC'S YLL Netta Hasunen Jokela 28  M 42  M 80  G 150  M a
11 22 FI53109/13 spu  JABINA XORO Ulla Komppa Jokela 0  M 0  M 0  M 0  M
34 39 FI26575/12 spn  RUSKAMÄEN OLGA Lea Siikanen Nurmijärvi 0  M 0  M 0  M 0  M
30 16 FI52336/12 spu  YASCO VOM HAUS KASFELD Rami Leino Nurmijärvi 0  M 0  M 0  M 0  M
43 42 FI17954/13 spu  RIIVIÖ Ari-Pekka Salminen Turku 80  G kesk. 75  B kesk. a
41 5 FI34261/11 spu  AISSAN ERNEST Tita Poikonen Savo-Karjala kesk. 82  G 72  B kesk. a
38 2 FI49739/13 spu  SWIIPUS CANIS LUPUS Janne Räisänen Pori 95 SG 82  G kesk. kesk.
28 40 FI53292/15 spu  QUJO VOM GRENZLAGER Juha Kiminki Nurmijärvi 93 SG 80  G kesk. kesk. ng
24 27 FI56802/13 spu  LYNXFELSEN AREK Jusa Koivisto Länsi-Häme 8  M kesk. kesk. kesk.
26 FI49240/13 spn  SISSINHEIMON RENTO REGINA Minna Kyllönen Länsi-Uusimaa poissa
32 FI26571/12 spu  RUSKAMÄEN OTSO Jarno Pääkkönen Nurmijärvi poissa
42 FI22980/13 spn  SOOTTOE'S FIFI Sonja Lehtinen Turku poissa
FI54036/12 spu  HELFERGEIST BENNO Ville Salmia SataHäme poissa
13 EJ28936/13 spu  JAMOSCH GUARD Tuomas Wallius Kanta-Häme poissa
Sivu päivittyy automaattisesti 2 minuutin välein. Voit järjestellä tuloksia painamalla haluamaasi otsikkorivin kohtaa.