SPL Suojelumestaruuskilpailut 2021

Valitse vuosi :

  Henkilökohtaiset tulokset

 joukkuetulokset   osallistujalista
 tilastot   ajankohtaista
 Viimeisen 60min aikana päivitetyt punaisella    (Korosta 15min 30min 60min 2 tunnin 4 tunnin aikana lisätyt tulokset)
luett.
nro
suor.
nro
rekkari Nimi Ohjaaja Ao A B C Yht. VIK Sij.
1 1 FI13859/18 spu  DUTCH V.H. CHAINPARK Sauli Vatanen Itä-Helsinki 96  V 96  V 91 SG 283 SG a5 1.
15 9 VDH/SZ2327547 spu  RICKY DEL LUPO NERO Jusa Koivisto Länsi-Häme 98  V 89  G 95 SG 282 SG a5 2.
18 13 FI56255/16 spu  DIEGO WOLKAR Janne Saari Länsi-Uusimaa 97  V 90 SG 94 SG 281 SG a5 3.
29 22 FI29570/15 spu  VONDERAUS CHAOS Jarkko Leinonen Varsinais-Suomi 92 SG 88  G 96  V 276 SG a5 4.
16 26 FI56805/13 spn  LYNXFELSEN AQVA Mari Koivisto Länsi-Häme 92 SG 91 SG 90 SG 273 SG a4 5.
27 19 FI17935/15 spu  YUMBONE'S ABITABOVE Riikka Byckling Varsinais-Suomi 95 SG 87  G 87  G 269  G a4 6.
17 18 FI21218/18 spu  EVILOVES WILLIE Riikka Teerimäki Länsi-Uusimaa 90 SG 95 SG 82  G 267  G a4 7.
20 5 FI23504/16 spu  QUICKBUG DOPMIN Ismo Kyllönen Nurmijärvi 94 SG 86  G 85  G 265  G a4 8.
23 16 FI25005/18 spn  IWARSHÖHE ALANIS Anu Laaksolehto Saimaa 90 SG 81  G 90 SG 261  G a5 9.
9 25 FI21811/18 spu  FELIX WOLKAR Katja kukka-huovinen Kemi 91 SG 87  G 82  G 260  G a4 10.
28 7 FI18323/18 spu  SOOTTOE'S IRONMAN Minna Haapanen Varsinais-Suomi 92 SG 86  G 77  B 255  G a4 11.
25 8 FI22153/15 spu  RAYMONDAN HAADES Keijo Kodis SataHäme 84  G 87  G 82  G 253  G a4 12.
5 2 FI24012/18 spu  MUSKETEER'S SÄLLI Vesa Kuosmanen Itäuusimaa 88  G 80  G 84  G 252  G a4 13.
2 17 FI16493/17 spu  THIARCO KOKSI Jenna Lukkarinen Itä-Pirkanmaa 93 SG 73  B 84  G 250  G a4 14.
6 15 FI16925/15 spn  IVONA LENGY Sari Haapalahti Itäuusimaa 89  G 79  B 80  G 248  G a4 15.
26 20 FI18719/20 spu  THOR VON DER FASANERIE2000 Hannu Vornanen Tampere 72  B 90 SG 85  G 247  G a4 16.
3 27 FI10120/16 spn  THIARCO JUSTIINA Heidi Alanen Itä-Pirkanmaa 87  G 74  B 84  G 245  G a4 17.
4 4 FI40605/15 spu  MUSKETEER'S OIVA Raimo Kuosmanen Itäuusimaa 89  G 81  G 75  B 245  G a3 18.
22 6 FI19028/15 spn  AIRASUDEN DIIVA Ulla Kojo Saimaa 82  G 74  B 86  G 242  G a4 19.
19 23 FI45677/14 spu  IRGO Z KRAJE HUSITU Virpi Skuras Nurmijärvi 79  B 81  G 80  G 240  G a4 20.
31 24 FI19044/15 spu  JAMOSCH INCUBUS Katja Alho - 80  G 73  B 78  B 231  B a3 21.
14 12 fi10878/17 spu  LYNXFELSEN BACO Ari Lahtinen Länsi-Häme 60  M 84  G 97  V 241  M a5
7 10 FI20887/17 spn  BACTEROIDES NASTY Marianne Hakanen Jokela 63  M 82  G 71  B 216  M a3
11 29 FI17753/18 spu  WILLACASAN AARRE Tommi Vanhala Kotka 15  M 98  V 96  V 209  M a5
21 21 EJ56803/13 spu  LYNXFELSEN AYHAN Jaana Nyman Nurmijärvi 96  V 86  G Su 09:23 182 ng
8 11 FI49021/17 spu  WITO VIKAR Ilkka Okkonen Kemi Su 10:00 73  B La 12:51 73
30 SHSB 755297 spu  CATCH ME IF YOU CAN VOM HAUS VAX Anna Björk -
13 28 FI23507/16 spu  QUICKBUG DORMICUM Jari Salomäki Kärkölä La 09:00 Su 10:40 Su 11:49
12 14 FI19302/17 spu  SUATTAAPI OLLA ANTAGONISTI Viivi Kärnä Kuopio Su 09:00 La 13:20 La 15:21
24 3 FI18569/15 spu  VOLLES HAUS DAMME Maarit Nurmi Saimaa Su 12:00 La 08:26 La 09:47
10 FI56168/15 spu  TOMMONEN CONFLIKTI Tuija Hautala Kotka
Sivu päivittyy automaattisesti 2 minuutin välein.