SPL Suojelumestaruuskilpailut 2016

  Henkilökohtaiset tulokset

 joukkuekohtaiset tulokset   osallistujalista
 tilastot   ajankohtaista
 Viimeisen 60min aikana päivitetyt punaisella    (Korosta 15min 30min 60min 2 tunnin 4 tunnin aikana lisätyt tulokset)
luett.
nro
suor.
nro
rekkari Nimi Ohjaaja Ao A B C Yht. VIK Sij.
37 46 FI55769/09 spu  GRAUENFELD NICK Janne Saari Länsi-Uusimaa 98  V 94 SG 96  V 288  V a 1.
29 6 FI51158/11 spu  NADIR VON DER MAUSEBREEDE Tommi Vanhala Kotka 95 SG 98  V 95 SG 288  V a 2.
23 23 FI25541/12 spu  BACTEROIDES FURIOSO Pekka Kuitunen Kotka 97  V 91 SG 98  V 286  V a 3.
48 5 FI21063/13 spu +BACTEROIDES JABO Anu Laaksolehto Saimaa 96  V 93 SG 95 SG 284 SG a 4.
4 48 FI15547/11 spu  THIARCO EXTRA-TERRESTRIAL Tomi Alanen Itä-Helsinki 97  V 92 SG 94 SG 283 SG a 5.
31 7 FI13439/11 spu  SYMPPIS DUUDSON Joonas Kaskenaho Kuopio 95 SG 94 SG 92 SG 281 SG a 6.
3 21 FI52336/12 spu  YASCO VOM HAUS KASFELD Rami Leino Forssa 96  V 94 SG 91 SG 281 SG a 7.
17 28 FI17263/11 spu  LOVABLE DEVIL'S BOSS Hannu Liljegren Kanta-Häme 97  V 88  G 90 SG 275 SG a 8.
42 52 FI44448/10 spu +PRIAMON MARSKI Kari Salkosalo Oulu 96  V 88  G 90 SG 274 SG a 9.
8 39 FI26571/12 spu  RUSKAMÄEN OTSO Jarno Pääkkönen Itä-Helsinki 92 SG 86  G 95 SG 273 SG a 10.
12 11 FI11196/10 spu  MUSKETEER'S HARI Vesa Kuosmanen Itäuusimaa 96  V 86  G 90 SG 272 SG a 11.
33 4 FI54451/10 spu  GRAUENFELD OWAX Teija Pesonen Kuopio 88  G 89  G 93 SG 270 SG a 12.
50 17 FI46826/12 spn  KLOPOTES BERTTA Elina Manninen Tampere 98  V 88  G 84  G 270 SG a 13.
16 31 FI28936/13 spu  JAMOSCH GUARD Satu Jore Kanta-Häme 95 SG 83  G 90 SG 268  G a 14.
2 26 FI55770/09 spu  GRAUENFELD NUFO Mari Koivisto Forssa 94 SG 84  G 89  G 267  G a 15.
28 12 FI39511/13 spn  ALFA VON DER BURG BILSTEIN Susanna Tunturi Kotka 93 SG 80  G 93 SG 266  G a 16.
34 45 FI26866/12 spu  FINN VON DI CAPRIO Marika Ikonen Lahti 88  G 87  G 88  G 263  G a 17.
10 29 FI51779/11 spu +RASPUTIN VON DER MAHLER-MEISTER Mika Leskelä Itä-Pirkanmaa 92 SG 81  G 87  G 260  G a 18.
14 25 fi26032/11 spu  STROH'S MAXIMAG Esko Nykänen Itäkarjala 88  G 86  G 86  G 260  G a 19.
30 8 FI21375/13 spn  NOBLETIC'S YLLÄTYS Ville Hatakka Kuopio 93 SG 77  B 89  G 259  G a 20.
24 34 FI39505/13 spu  XORRO VOM SMARAGDWALD Harriet Läike Kotka 92 SG 75  B 91 SG 258  G a 21.
38 36 FI56143/11 spu  TROLL VON DER EHRFELDER-HÖLZUNG Jari Kantoluoto Nurmijärvi 90 SG 81  G 83  G 254  G a 22.
22 30 FI58973/09 spn  HAUS ZIMMERMANN FALLON Sanna Joronen Kotka 84  G 79  B 84  G 247  G a 23.
55 15 FI36023/11 spn  SYMPPIS ELMA Marika Mäkelä - 90 SG 86  G 70  B 246  G a 24.
11 32 FI16745/10 spn  THIARCO CORA Taija Leskelä Itä-Pirkanmaa 89  G 70  B 82  G 241  G a 25.
52 53 FI60412/10 spn  MOCCA'S CANDY Barbro Dunderfel - 85  G 74  B 81  G 240  G a 26.
6 18 FI45638/13 spu  BOREUS VOM HAUS KASFELD Tomi Niemelä Itä-Helsinki 88  G 76  B 75  B 239  B a 27.
25 1 FI19438/16 spu  CONNER CANIL DHARMA KOKX Petteri Nimander Kotka 97  V 56  M 94 SG 247  M a
27 43 FI46273/09 spu  BLACK CHANCE MERLIN Lea Salonen Kotka 56  M 98  V 91 SG 245  M a
44 19 FI36161/09 spu  ÜBERDORFS HEIKKONE Jussi Pitkänen Pori 62  M 87  G 93 SG 242  M a
36 3 FI10638/11 spu  SISSINHEIMON KEPPONEN Roope Rinne Länsi-Uusimaa 93 SG 85  G 44  M 222  M ng
47 41 FI36589/10 spu  GELADIUS ILOR Jukka Airas Saimaa 26  M 90 SG 95 SG 211  M a
41 42 FI19772/12 spu  BRASKO Jukka Salkosalo Oulu 23  M 86  G 88  G 197  M a
51 24 FI12073/11 spu  STONEMAN'S EGO Rauno Vartiainen Wasa 3  M 78  B 87  G 168  M a
43 10 FI16527/14 spn  ZORA VOM HAUS PIXNER Kati Kunvik Pori 4  M 70  B 80  G 154  M a
45 13 FI44524/10 spu  SVARZEKOKS JERE Karinka Saine Pori 3  M 67  M 78  B 148  M a
15 9 FI53109/13 spu  JABINA XORO Ulla Komppa Jokela Su 10:00 La 10:53 Pe 12:17
56 16 FI37572/09 spu  TRIPLAN HARMAJA Jukka Rask - Su 11:00 La 12:05 Pe 10:53
20 14 FI43570/09 spu  +MUSKETEER'S GÜNTHER Harri Lindström Keski-Karjala Su 11:00 La 11:41 Pe 11:17
46 49 FI49886/11 spu  TROYEN'S BOIKOTTI Kirsi Lindgren Röykkä La 10:27 Pe 15:27 Su 09:10
35 35 SZ2263058 spu  TORRO VON DER SCHIFFSLACHE Tony Popper Länsi-Uusimaa Pe 12:15 Su 12:46 La 09:54
49 2 SZ2251819 spu  CODAR CANIL DHARMA KOKX Jukka Vanhanen Saimaa Su 09:00 La 08:00 Pe 14:58
39 44 FI26575/12 spn  RUSKAMÄEN OLGA Keijo Latvala Nurmijärvi La 10:27 Pe 12:34 Su 11:26
40 50 FI28374/12 spn  +VINCOS CODESAN Taina Pöri Nurmijärvi La 10:27 Pe 15:27 Su 08:56
18 55 FI16438/12 spn  BACTEROIDES HOBY Ilkka Simonen Kanta-Häme La 12:06 Pe 15:51 Su 08:00
26 54 FI57418/11 spn  BIRA VOM SCHATZBERG Kati Saine Kotka La 12:06 Pe 16:15 Su 08:14
1 20 FI54448/10 spn  GRAUENFELD OLEKTA Jusa Koivisto Forssa kesk. 79  B 86  G kesk. a
54 22 FI25692/12 spu  BACTEROIDES GORRI Jussi Hakomäki Wasa kesk. 63  M 73  B kesk. a
9 33 FI48954/11 spn  KUSTMARKEN'S TAIGA Pia Vatanen Itä-Helsinki 90 SG kesk. 30  M kesk. ng
32 37 FI20692/09 spu  STROH'S KNOCKOUT Aija Korpihalla Kuopio 5  M 86  G kesk. kesk.
53 40 FI57022/11 spu  GAUCHO VOM RIO NEGRO Satu Ehrlund - 26  M 75  B kesk. kesk.
21 47 FI37400/10 spn  HAUS URPO FIINA Juha Ryökkynen Keski-Karjala kesk. 47  M kesk. kesk.
7 38 FI16566/10 spn  AUFRUHR DINA Kirsi Niinimaa Itä-Helsinki kesk. 44  M kesk. kesk.
13 52 FI56853/13 spn  GERDA VOM RÖHNSALER BACH Tuija Hautala Itäkarjala kesk. kesk. kesk. kesk.
19 27 FIN34782/08 spu  TROYEN'S ÄKSY Tuomas Wallius Kanta-Häme 91 SG kesk. kesk. kesk.
5 FI39617/10 spu  AUFRUHR ELMAR Eija Käyhkö Itä-Helsinki poissa
Sivu päivittyy automaattisesti 2 minuutin välein. Voit järjestellä tuloksia painamalla haluamaasi otsikkorivin kohtaa.