SPL Suojelumestaruuskilpailut 2020

Valitse vuosi :

  Henkilökohtaiset tulokset

 joukkuetulokset   osallistujalista
 tilastot   ajankohtaista
 Viimeisen 60min aikana päivitetyt punaisella    (Korosta 15min 30min 60min 2 tunnin 4 tunnin aikana lisätyt tulokset)
luett.
nro
suor.
nro
rekkari Nimi Ohjaaja Ao A B C Yht. VIK Sij.
31 23 FI26571/12 spu  RUSKAMÄEN OTSO Jarno Pääkkönen - 95 SG 93 SG 93 SG 281 SG a 1.
20 7 FI21063/13 spu +BACTEROIDES JABO Anu Laaksolehto Saimaa 95 SG 91 SG 92 SG 278 SG a 2.
19 15 FI19028/15 spn  AIRASUDEN DIIVA Ulla Kojo Saimaa 84  G 92 SG 93 SG 269  G a 3.
6 24 FI46348/16 spu  LEGOLAS D'HERRERA DEL ALCANTARA Sanna Fält Kotka 85  G 92 SG 92 SG 269  G a 4.
5 12 FI17935/15 spu  YUMBONE'S ABITABOVE Riikka Byckling Kotka 95 SG 83  G 90 SG 268  G a 5.
28 29 FI17989/13 spu  GRAUENFELD PRAGO Jari Kantoluoto - 95 SG 74  B 94 SG 263  G a 6.
18 1 FI56802/13 spu  LYNXFELSEN AREK Reijo Kojo Saimaa 93 SG 81  G 89  G 263  G a 7.
13 25 EJ56803/13 spu  LYNXFELSEN AYHAN Jaana Nyman Nurmijärvi 92 SG 81  G 89  G 262  G a 8.
3 11 FI21811/18 spu  FELIX WOLKAR Katja kukka-huovinen Kemi 89  G 80  G 89  G 258  G a 9.
12 21 FI23504/16 spu  QUICKBUG DOPMIN Ismo Kyllönen Nurmijärvi 90 SG 88  G 79  B 257  G a 10.
10 13 Fi10878/17 spu  LYNXFELSEN BACO Ari Lahtinen Länsi-Häme 82  G 93 SG 81  G 256  G a 11.
17 6 FI46716/15 spn  TROYEN'S IHAN KIVA Riikka Veikkanen Röykkä 93 SG 88  G 73  B 254  G vh 12.
26 10 FI14199/17 spu  TULITANSSIN TYR Jussi Hakomäki - 77  B 86  G 85  G 248  G a 13.
1 2 FI16836/13 spu  GRAUGEBOREN TAREK Ilpo Andersson Helsinki 90 SG 73  B 81  G 244  G a 14.
2 18 FI10120/16 spn  THIARCO JUSTIINA Heidi Alanen Itä-Pirkanmaa 73  B 77  B 88  G 238  B a 15.
23 17 FI22153/15 spu  RAYMONDAN HAADES Keijo Kodis SataHäme 70  B 81  G 86  G 237  B a 16.
24 22 FI46826/12 spn  KLOPOTES BERTTA Elina Manninen Tampere 80  G 83  G 74  B 237  B vh 17.
16 27 FI49739/13 spu  SWIIPUS CANIS LUPUS Janne Räisänen Pori 89  G 74  B 72  B 235  B vh 18.
22 16 FI18569/15 spu  VOLLES HAUS DAMME Maarit Nurmi Saimaa 71  B 70  B 88  G 229  B a 19.
30 3 FI18763/16 spu  AIRASUDEN FERRO Pirjo Lastikka - 93 SG 60  M 90 SG 243  M a
15 19 FI10873/17 spu  LYNXFELSEN BANDO Juha Pitkänen Pori 60  M 84  G 93 SG 237  M a
32 14 FI36853/16 spn  NOMAZWINGER MOONA Juha Venäläinen - 17  M 88  G 88  G 193  M a
9 8 FI10877/17 spn  LYNXFELSEN BINJA Jusa Koivisto Länsi-Häme 96  V 87  G La 13:23 183 ng
7 4 FI56168/15 spu  TOMMONEN CONFLIKTI Tuija Hautala Kotka 8  M 82  G 90 SG 180  M a
29 20 FI26719/14 spn  COPAVOX APOLDA Minna Kelho - 88  G 62  M Su 10:34 150 ng
27 9 FI47998/15 spu  EVERGREY'S GUSTI Jani Hiltunen - 55  M 87  G 142 a
11 30 FI10214/14 spu  JAMOSCH HANNIBAL Minna Tero Länsi-Uusimaa La 09:00 Su 12:39 Su 14:19
8 28 FI48483/16 spu  EVERGREY'S UKI Maiju Kolppo Kotka La 09:00 Su 12:14 Su 13:51
25 26 FI25353/15 spu  SOOTTOE'S GRAUSAM Esko Brunila Varsinais-Suomi La 09:00 Su 11:49 Su 13:23
4 5 FI14424/16 spu  KULOVALKEAN ETIÄINEN Milla Peuraniemi Kemi
21 FI43405/14 spn  RATSUMESTARIN WILMA Annakaisa Loiri Saimaa poissa
14 FI38554/14 spu  AIRASUDEN BOSS Minna Jutila Oulu poissa
Sivu päivittyy automaattisesti 2 minuutin välein.